| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Heii.Inainte de a pune aceasta intrebare nu vreau raspunsuri gen: Lasa baietii si ocupa'te de scoala sau ceva d genu:*

Asa...

De o saptamana sunt cu un baiat[am mai fost odata cu el timp de o luna] si suntem impreuna in secret.Adica nu chiar in secret pentru ca toata strada stie de noi dar mamy si taty nu stiulaughing Mama nu prea e de acord cu el ca ar zice ca e tigan si nu stiu ce [insa nu este asa]

Faza e ca noi ne "sarutam" doar de cateva ori pe zi [de vreo 2-3-4 ori] si as vrea ceva mai mult. ce sa fac?

Mentionez ca el sta cam toata ziua laun vecin de al meu [20 si ceva de ani] si il ajuta prin curte.Si eu stau afara cu prieteniirolling on the floor

Sfaturi? Mersii.

Fundita Male Male Male Male

Va rog nu va bateti joc.

P. S:Cei care nu au un raspuns folositor sunt bine veniti sa apese butonul rosu din dreapta sus:*

Răspuns Câştigător
| NiyckoOlLeEtTaAFiTzOaSa a răspuns:

Pai in 1 rand nu conteaza daca e tigan sau roman conteaza ca va iubiti al 2 rand nu este nevoie sa va ascundetzi ai poti spune mamei tale si tatalui tau dar daca tie teama ca te va certa stati asa si chestia ca va sarutati de 2 3 ori pe zi de ce nu va sarutati imi dess ca nu e problema. timp ce paritzi tai nu stie sarutatziva cat vreti eu am 13 ani si nu am avut ina primul sarut mi-ar placea sa il am dar na k toti baiaeti care am fost erau timizi si na ma roog...

poate te-a ajutat raspunsul meu un kiss mare la u:X:X:X si poate imi dai si mie o fundita
:X:X:X

| iiDouaPuncteParanteza explică (pentru NiyckoOlLeEtTaAFiTzOaSa):

Da.Faza cu tiganu sau romanu.Adevarata.Da nu ai citit bine intrebarea.Eu am zis ca ne sarutam de 2-3 ori pe zi pentru ca el sta acolo si face "treaba" pe la masini.Si eu pe acolo nnu pot sa trec asa cand imi vine mie ca Na.Mi'e rusine si mie de oamenii aia de acolo.Mersii

3 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Lasa baietii si ocupa-te de scoala, ai toata viata inainte, dar pentru scoala nu...acum da-mi te rog STUPID

| MyFirstLove a răspuns:

Pai. treci din greseala intentionat pe acolo si spune vai de cand nu te-am mai vazut vino-ncoa sa te pup,, ce mai faci.happy