| PandaGirl13000 a întrebat:

Heii..Ma inteleg destul de bine cu un baiat dar il plac doar ca prieten iar cand vad ca se intelege mai bine cu o alta fata *cu fata aia cred ca se intelege cel mai bine* sunt geloasa desi eu nu vreau sa fiu.Ce pot sa fac?
Atrag atentia ca nu il plac.
Funda celui care ma ajuta.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate ti frica ca isi fura prietenul cine stie, vezi ca daca se inteleg foarte bine se vor place in curand

| LoveSleep a răspuns:

Il placi, daca negi n-o sa schimbi asta.

| frostxtq a răspuns:

Simti ceva mai mult pentru el dar nu iti dai seama sau n vrei sa recunosti.

| PandaGirl13000 explică:

Baiatul e bi, mai mult gay.
Dar acum mi-a trecut, nu imi mai pasa de el. love struck Multumesc de ajutor.