| Kiddaxd a întrebat:

Heii.:* mi-a zis ca ma iubeste...si eu il iubesc. iesim afara impreuna dar nimic. straight face N`avem curaj sa zicem ce simtim. sigh Cum sa-i zic? Vreau sa fiim impreunaa. straight face

Răspuns Câştigător
| IbeS a răspuns:

Fii curajoasawinking Cand iubesti o persoana cu adevarat iti este mai greu sa ii spui Te iubesc. Ceilalti o spun fara sa clipeasca. Incearca sa te uiti in ochii luiwinking daca il iubesti, te va vraji si vei avea mai mult curaj. Privitul in ochii este de o mare insemnatate, rupe ceva din bariere, daca ii zambesti isi va da seama ce se petrece in launtrul tau. Felicitari pentru caracterwinkingmai toate fetele sunt diferite de tine.Eu cred ca sunteti impreuna, trebuie sa astepti cu rabdare confirmarea

2 răspunsuri:
| Karisma a răspuns:

Incearca sa i spui ce simti, sau scrie-i sms"ce simti pentru mine" sau cel mai bine e sa ii spui, Bafta Funda? please

| Awesom a răspuns:

Donsoara asteapta mai mult nu va grabiti cu cele "doua cuvinte"ca s-ar putea ca dragostea sa intre intr-o rutina care sa conduca la despartirea voastra.