| anonima222 a întrebat:

Heii pretenasi!batting eyelashes Vreau sa ma ajutati cu ceva daca se poate, promit ca nu dureaza mult!

Deci am fact o gafa, cat mine de mare. Tipul pe care il plac mi-a cerut sa ma combin cu el, iar eu ca sa fac pe interesanta am tot amanat, si in final am dat vina pe el, zicand daca vrea sa fim doar prieteni atunci e ok, prieteni suntem. Si s-a enervat, n-a mai zis nimic, si de atunci nu mai voreste deloc cu mine. Nu m-a sunat, nici pe mess nu a mai zis nimic, pur si simplu se comporta de parca nu as exista rolling eyes \

El e un tip foarte incapatanat, si m-am gandit ca asteapta sa fac eu primul pas, asa ca m-am dus ca proasta si mi-am cerut scuze. Dar tot nimic, cred ca nu vrea sa mai aiba de a face cu mine.

Totusi, vreau sa fac ceva sa schmb asta si sa fie ca inainte. Acuma problemuta ii ca nu prea stiu ce thinking Si oare daca tinea la mine cu adevarat, nu ar fi reactionat alftel? nu ar fi venit el la mine primul? Voi ce credeti, sa mai lupt pentru el sau sa il uit pur si simplu?

Funda pentru cel mai de ajutor raspuns! :*

Răspuns Câştigător
| Urpaniel a răspuns:

O meriţi, nu ai ce face, vezi tu mai încolo că tot va fi in zadar, ţi-ai avut şansa.

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca i-ai cerut scuze si tot fara efect, atunci poate el a considerat ca te joci cu el, ca il iei la misto, etc. Acum nu te mai crede indiferent ce ai face. Poate ii lasi un mesaj pe net. unde il ai tu acolo si sa ii explici frumos ce vrei de la el, ce ai vrut si tot ce s-a intamplat,. Daca dupa toate astea tot indiferent joaca, atunci lasa-l cu jucariile luiwinking Bafta!

| carmmnen a răspuns:

Eu zic sa te duci la el si sa ii spui exact ce simti pentru el si sa vezi cum reactioneaza. mai incearca si tu sa vorbesti cu el de cateva ori, iar daca nu isi schimba atitudinea atunci mai bine treci peste.winking Bafta!

| CryingMoon a răspuns:

Buna:* depinde si de firea lui. Daca vroia sa fie cu tine inseamna ca el chiar a simtit ceva pentru tine. Problema e ca acum nu ai de unde sa stii daca te ma place sau nu. Eu zic sa vorbesti cu el sa ii zici adevarul si ce ai pe inima. Daca e bun te va intelege. daca nu nu te merita:*. Succes.

| AdeeVonSmile a răspuns:

Heiii` Eu cred ca ai avut si tu o mica parte din vina in toata treaba asta... Poate ca el s-a simtit jenat pentru ca nu l-ai acceptat iar tinant cont ca baietii au un orgoliu neinteles e logic sa fie suparat si jignit. Vorbeste cu el, iar daca te va intelege inseamna ca tine la tine cu adevarat daca nu ii va pasa.inseamna ca e numai orgoliul de eloh go onlove struck Succes. Funda?puppy dog eyes