| anonim_4396 a întrebat:

Heii sunt din bucuresti. imi place de un baiat prietena mea l. a intrebat daca vrea sa fie cu mine acum 1 luna si a zis : e f detreaba, ma inteleg cu ea dar nu. apoi nu l'am mai bagat asa tare in seama. saptamana trecuta a fost ziua mea si mi-a zis asa din buze >: :* la multi anii. acum 4 zile am iesit de la ore el mai avea ore, a zis : bine ca nu ma pupi. eu m-am dus si l'am pupat pe ambii obraji. si prt lui a zis ca bine ca nu il pup pe gura. si baiatu a zis. uratt ( adica ca nu l'am pupat pe gura) ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| alexa24 a răspuns:

probabil ii esti simpatica dar el nu a vrut sa se implice intr-o relatie poate ii mai rebel dar vazand ca-l dai la o parte incepi sai fi pe plac, indiferenta fetelor da roade mari in cucerirea unui baiat

2 răspunsuri:
| dussa a răspuns:

Cum spune si alexa24...eu ti-as sugera sa il saruti pe gurita nu ai nimic de pierdut si poate cine stie baftahappy

| rbdflloryna a răspuns:

Sunt perfect de acord cu Alexa.