| Andr33utzaa a întrebat:

Heii, sunt impreuna cu un baiat de la bunici, care locuiesc la 30 de km distanta de mine. Eu il iubesc, el ma iubeste, dar nu vreau sa ma trezesc ca el se saruta cu altcineva cand nu sunt eu acolo.Ce imi recomandati sa fac? dau funda happy

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Iubire = respect si incredere, deci tu nu il iubesti, cat timp iti e frica sa nu te inselewinking

| rTaxq a răspuns:

Sunt baiatwinkingSi crede-ma ca stiu, ca atunci cand te iubeste cu adevarat nu o s-o facawinking
Chiar daca o sa se intample, se va afla crede-ma:p

| Amaa a răspuns:

Andreeutza eu te sfatuiesc, sa stai linistita. daca tu ai mentionat ca te iubeste.happy Ei daca te iubeste cu adevarat nu o va face.