| BeautifulAngelOana a întrebat:

Heii..Tpu! Am din nou o micuţă problema! Baiatul de care imi place,de cateva zile imi tot spune sa ne intalnim! Faza e ca ai mei nu sunt de acord cu el si daca ar afla ca ne intalnim, ar face scandal...Eu vreau sa ma intalnesc cu el,dar nu stiu cum.
Nu vreau nici sa ii mint pe ai mei, nici sa il dezamagesc pe el!

Ce sa fac? sad

3 răspunsuri:
| ValeriaMasehin a răspuns:

Eu cred ca daca parintii tai sunt impotriva, inseamna ca posibil nu ai virsta potrivita pentru intilnire, sau baiatul acesta nu este pentru tine. Un lucru trebuie sa stii, parintii niciodata nu-ti vor raul..incearca sa vorbesti cu ei..sa afli de ce ei nu sunt de acord. Daca ai o virsta mai mica, nu te grabi, ai o viata inainte. Totul se face la timpul sau)

| neutrino a răspuns:

Ia-l frumusel de mana si du-l la mama ta.

| marya868686 a răspuns:

Valeria are dreptate, daca ai avea peste 18 ani parinti nu cred ca ar avea ce sa iti reproseze, poate mai bine asculti de ei pentru ca este posibil sa aiba un motiv pentru care nu sunt de acord cu tipul