| BibiBiby a întrebat:

Heii,TPU.Am fost la o petrecere unei bune prietenele si m-am întâlnit cu un băiat foarte drăguț.El a pus mana pe mine in timp ce eu stăteam chiar lângă el pe un scaun. Apoi a tot continuat sa pună mâna mai sus de genunchi in timp ce îmi ridica rochia.Ce credeți că a vrut sa vadă ca sunt o fată târfă sau chiar mă plăcea? DAU FUNDA! e urgent!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Aici e cu dus si intors.Vad ca multi pe aici spun ca e genu ala care cauta dar sex.Trebuie sa intelegi ca baietii daca ar putea ar vrea sa va vada goale din prima seara sau sa o faceti cu ei, Indiferent ca vrea sex sau ca e genul care te place si e Indrgostit de tine.E vb de atractie si de ce nu de curiozitate.Vb cu el si da-i de inteles ca nu esti genu ala. daca te vrea trebuie sa dovedeasca mai mult, adica sa iti arate ca Te Iubeste si ca tine la tine, ca te pretuieste.Multi or sa imi sara in cap dar se poate sa fi atat de atras de o fata si sa nu fi genul ala de baiat. Poti sa te Indrgostesti la prima vedere si sa ti se scoale instant asa ca cel mai bine e sa vb cu el.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

A dorit sa vada ce sex ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca si stie raspunsul la intrebarea (e o tarfa?) una cu respect de sine nu l-ar fi lasat sa o atinga asa. fara rautate

| unknøwn a răspuns:

Ce raţionament idiot.
_Dacă mă iubeşte, NU FACE..._
Păi bă. Hai că-ţi zic eu. Dacă te iubeşte poate să facă orice. Că dragostea nu e condiţionată.
Nu te pipăie de la prima întâlnire dacă te iubeşte? Păi uite că o face dacă asta vrea. Sau ce?! Crezi că dacă te iubeşte nu te pipăie?! Să n-o facă doar ca să nu te simţi tu târfă? Păi nu eşti.
Jocuri de societate...
Femeia poartă o mască că _nu nu nu,sex nu prea repede._ să nu pară curvă.
Bărbatul "nu vreau sex, fiindcă te iubesc." evident, ipocrizie. Că orice bărbat căruia îi place o fată...o vrea goală în pat la el, chit ca o iubeste, chit ca nu.
Ce logică aveţi când spuneţi aberaţii de genul : _dacă mă iubeşte... nu face X lucru._?!

Ia consultaţi definiţa verbului "A iubi":

IUBÍ, iubesc, vb. IV. 1. Tranz. și refl. recipr. A fi îndrăgostit, a simți o mare afecțiune pentru o persoană de sex opus. ♦ Refl. recipr. A avea relații sexuale cu o persoană de sex opus. 2. Tranz. și refl. recipr. A ține extrem de mult la cineva sau la ceva. 3. Tranz. A-i plăcea să... – Din sl. ljubiti.

| GreenBubble a răspuns:

laughingSerios?
Ar fi vrut sa se "distreze".
Un baiat care te place nu se comporta asa, doar ce l-ai cunoscut si sa inceapa sa te pipaie...
Nici nu stiu de ce ai mai pus intrebarea, e evident ce vroiastraight face

Take care!(^_^)

| cRaZyYkiD a răspuns:

Heii!
Eu cred ca genul asta de baieti este interesat doar sa aiba fetele goale la el in pat, sau cum ai spus tu tarfele... Daca te-ar fi placut, nu ar fi facut asta. El e genul ''pe interes'' si nu vrea altceva. Baietii adevarati, care plac o fata, socializeaza cu ea, vorbesc, o cunosc usor-usor, dar el nu cred este unul dintre ei.
Stai linistita, nu este vina ta, doar ca asa sunt conceputi unii dintre ei, sa iubeasca doar cand vor ceva...
Iar unuia ca el nu vad de ce ar trebui sa ii dai atentie pentru ca nu merita. Mult noroc in continuare! :*

| Caitlin1426 a răspuns:

Daca a fost băut atunci a vrut dragoste dar dacă era treaz se poate sa te placa sau vrea doar o aventura cu tine! :*