| FluTuRaS_2810 a întrebat:

Heii tpu.am mai pus intrebarea asta de 1100 de ori si nimeni nu mia raspun care stie niste jocuri multipleyer care nu trebuie sa le download.scz de categorie

Răspuns Câştigător
| FireNinja a răspuns:

Club Penguin

4 răspunsuri:
| EuTeIubesc a răspuns:

Poi intra pe ejocurigratis, si acolo ai jocuri multiplayer, si nu trebuie sa le downloadeziwinking

| Wehrmacht a răspuns:

Quake Live e online si nu trebuie descarcat doar iti faci cont descarci ce iti cere(e un fel de codec nu e jocul) si dupa aia il joci. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate daca ai posta la categoria potrivita, ti-ar raspunde cinevawinking

| FluTuRaS_2810 explică (pentru anonim_4396):

Marsh;* daca nu iti convine.