| BeautifulAngelOana a întrebat:

Heii,TPU...Am nevoie de putin ajutor.
Plac un baiat, e mai mare ca mine..De fiecare daca cand vorbesc cu el, ma simt in largul meu..Problema e ca nu stiu daca si el ma place. Ultima oara, cand am vorbit, a fost foarte dulce. Are obiceiul sa puna semnul acesta : " :p ".si i-am zis: ce imi tot scoti limba?laughing o sa ti-o rup...Raspunsul lui a fost : mai bine mi-o musti.

Miercuri,avem targul de Craciun si l-am intrebat daca vine si a zis ca vine si daca il intreb acum,evita sa raspunda, dar pe facebook a zis ca participa la targ...
Toate fetele spun ca el se poarta asa frumos doar cu mine.Pana si fratele lui e mirat ca el se poarta asa frumos cu mine.

Intrebarile mele sunt :

1. Oare ma place?
2. Daca vine miercuri, cum sa ma port cu el ca sa ii atrag putin atentia?
3.Cu ce sa ma imbrac la Targ?

Va multumesc anticipat.Cel mai bun raspuns primeste FUNDA..Va rog fara ironii si jigniri. O saptamana buna :*

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Sigur ca te place si te asteapta la targ unde tu trebuie sa-i musti limba. In aceste conditii, chiar nu mai conteaza asa de mult cum vei fi imbracata.