| Sweet1993 a întrebat:

Heii TPU. Am o intrebare. Eu de cateva zile vorbesc cu un baiat. El deja din a2-a zii si insista mult sa ne intalnim si a zis ca ma place. El m'a vazut doar pe facebook Credeti ca ma place cu adevarat? big grin Dau funda pentru cel mai bun raspuns! Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Ai grija.Fii sigura ca e adevarat ce spune, nu cu placutul, si cu celelalte lucruri, ai grija.

| Alexandru0007 a răspuns:

Nu te place, e curios sa te cunoasca.fii si tu

| Azµre a răspuns:

Ieși cu el, așa îți vei da seama!

| Liliana1981 a răspuns:

Dar tu il placi pe el?

| Sweet1993 explică (pentru Liliana1981):

Sa zicem. da nu imi place ca ii foarte insistent. in fiecare zii spune sa ma intalnesc cu el...big grin.

| crissa20 a răspuns:

Daca locuiesti intr-un oras mic, poti sa te duci cu el la intalnire pentru ca poate sa iasa ceva( cunosc persoane care au ajuns la relatii de lunga durata dupa o,, vedere'' pe fb), dar daca esti dintr-un oras mare nu te sfatuiesc sunt tot felul de retardati care urmaresc anumite interese, altele decat o relatie cu tine( am avut o prietena care s-a intalnit cu un tip cunoscut pe net si acesta era foarte dubios, incerca sa afle tot din viata ei, sa-i cunoasca familia, prietenii, unde locuiesc fiecare, cum arata etc...noroc ca s-a oprit la timp) deci ai grija!

| xAlinutza a răspuns:

Poate fi adevarat sau poate nu... depinde si de baiat, du-te la intalnire cu el si vezi ce-i poate capul... asa te convingi daca vorbeste serios sau nu. Bafta