| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU, am si eu o intrebare. Azi m-am sarutat cu prietenul meu, cu care sunt de 2 zile, si..nuj m-am simtit ciudat.Adica cand ne sarutam el deschide toata gura, nici nu stiu cum sa va zic..Eu sunt obisnuita sa sarut altfel. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Pai fiecare persoana saruta in felul sau, altii saruta "bine" iar altii te fac sa te ingrozesti.Dar nu te ingrijora, probabil ca e trecator si in mod sigur el isi va schimba modul de a saruta dupa tine(sau tu dupa el).E ca un fel de "acomodare", pur si simplu arata-i tu cum iti place sa fii sarutata, condu-l si el va intelegetongue. sper ca ti-am fost de folos:*

4 răspunsuri:
| davidstefan a răspuns:

Sa-i bagi limba in gura

| AndyLavy a răspuns:

Nu toata lumea saruta la fel. fiecare are un stil diferit. ori va trebui sa te obisnuiesti cu modul in care saruta ori sa vbesti cu el si sa ii spui cum ti-ar place tie sa te sarute si sa incercati amandoi un alt mod.

| TheMotanel a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el.

| sebyblak a răspuns:

Pai poti sa ii spui sau poti sa taci desi poti s il parasesti dar nu e cazul. Sau (cel mai bine ) faci SEX cu el ca sa vezi daca e bun la pat... hai ca iubita vrea sa facem SEX pa.