| ILoveYouSoBaBy a întrebat:

Heii TPU! :*
Am si eu o intrebare sper ca ma puteti ajuta big grin!
Eu si iubitul meu suntem impreuna de 1 luna si peste 1 saptamana este ziua lui iar eu nu stiu ce sa ii cumpar sa fie ieftin pentru ca am doar vreo 10 lei si sa fie si dragut sa ii placa, ce ziceti?
Eu ma gandeam ca daca tot dupa 1 saptamana de la ziua lui este si Ziua Indragostitilor ma gandeam acum de ziua lui sa ii spun ca nu am banii iar cei care ii am acum sa ii cumpar ceva frumos de Ziua Indragostitilor...
Ce spune-ti?
Va rog dati'mi idei big grin
Ce sa fac?
Multuu' :* :* :*

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

Ai putea sa ii scrii ceva sau sa ii pictezi ceva care sa sugereze iubirea vostra thinking
sau ai puteaa sa ii faci o felicitare. nu-i zi nimic de bani ca nu e o idee prea buna. ori te imprumuti de niste banutidaca vrei neaparat sa ii cumperi ceva ori ii faci ceva cu mana ta. sincer nu-mi prea vin idei pentru o suma atat de mica.

31 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Cati ani ai? De zece lei poate iei niste capsuni si frisca si apoi ii oferi o noapte romantica if you know what I mean tongue

Daca nu se pune problema atunci...o felicitare cu o inimioara de plus? 10 lei nu iti ofera prea mult loc de manevra.

| neutrino a răspuns:

Nmic, ofera-i doar sentimentele tale.

| ILoveYouSoBaBy explică (pentru neutrino):

Mi se pare o idee buna.
Mersi happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De 10 lei poti umple un carucior de hipermarket cu pufuleti cam 8 pungi mari

| sofisis a răspuns:

Sincer mi se pare urat ca de ziua lui sa nu ii dai nimic. Mai repede faci ceva cu manuta ta de ziua indragostitilor si acum ii cumperi de ex o prajitura care ii place lui mult cu o lumanarica in care sa sufle si un modelino (de ex) sau un breloc mic cu o inimioara.
Dar daca ii ceri cuiva din familie nu-ti mai da si tie 10 lei macar?

| tr3ig a răspuns:

De 10 lei poti sa ii oferi un sex oral tongue........glumeam, poti sa ii cumperi ceva funny care practic sa fie ca o gluma, ceva amuzant, o jucarioara ceva de plus, sincer nu e bine sa va invatati de acum cu lucruri scumpe unul pe celalalt pentru ca dupa e posibil sa iasa rauwinking sper ca te-am ajutat, iar faza dinainte ia-o ca pe o glumawinking tongue

| IoneeLaaaMaa a răspuns:

Pai ai putea sa ii cumperi un set de parfumuri, un pulover care ii place lui mult, sau sa il scoti in oras, poti organiza o cina romantica in 2, fa-i o petrecere surpriza, sau ducei-va la cinema...cumpara-i o minnge de fotbal, sau ceva simbloic care sa-l reprezinteP.S eu I-am cumparat iubitului meu un Ursulet mare de plus, o ciocolata, apoi l-am dus la CF.ARENA..a fost minunat, sau fa-i un totrt preparat de tine, si va fi perfect SPER CA TE-AM AJUTAT,! FUNDA?

| buzeduulci a răspuns (pentru IoneeLaaaMaa):

N-ai vazut ca are doar 10 lei? cap de guma.

Răspuns utilizator avertizat
| tr3ig a răspuns (pentru IoneeLaaaMaa):

Cu 10 lei? ai facut astea? esti tare atunci

| IoneeLaaaMaa a răspuns (pentru buzeduulci):

Hei, in primul rand nu te-am jignit ok? Cap de guma, pe langa cei 10 lei, ar putea sa mai puna bani si pana la Ziua Indragositilorsa ii cumpere un cadou, din variantele pe care i le-am dat! Inainte de a judeca, uita-te la tine, fato

| IoneeLaaaMaa a răspuns (pentru OfDutyBoy):

Dar, ziceam ca pe langa cei 10 kei sa mai pun abani pana la ZIua Indragostitilor, ddd!

| IoneeLaaaMaa a răspuns (pentru tr3ig):

Voi chiar nu uvedeti, ca a spus ca o sa mai adune bani pana la ziua Indragostitilor si o s ai cumpere atunci un cadou, cu bani mai multi?

| buzeduulci a răspuns (pentru IoneeLaaaMaa):

Maaaars. n-ai vazut ca fata nu are bani? si tu te bagi in seama fix ca musca in fundul calului si te dai mare ca ai luat aia ca i-ai luat aia ca ai facut aia. f u c k off, b i t c h

| buzeduulci a răspuns (pentru IoneeLaaaMaa):

Pentru Limba Romana, apasa tasta 1.

| IoneeLaaaMaa a răspuns (pentru buzeduulci):

Hai mai bine, du-te fa o laba, lasa limba romana, ca o distrugi destul!

Răspuns utilizator avertizat
| buzeduulci a răspuns (pentru IoneeLaaaMaa):

Laba faci tu. analfabeta c u r u l u i ce esti.

| IoneeLaaaMaa a răspuns (pentru buzeduulci):

Maarrs sa nu zic unde.''buzedulci'' in p***a matii, p***a proasta ce esti, cred ca in realitate arati ca dracu, deci nu ma enerva, si nu te pune cu cine nu trebuie, berberita proasta, du-te dracului si arunca-te intr-un wc public si sacpa lumea de o analfabeta, proatsa curului, atatia handicpati pe siteuri-le astea, du-te dracului de rapandula si nu te da mare balena, cred ca de-ar sti mata ce faci, te-ar da la pubertate, nu vezi cat esti de handi? mai vb de mine? stai ca te achit eu, mama ta de curva,! Javra, ordinara! iti dau ****! JET!

| buzeduulci a răspuns (pentru IoneeLaaaMaa):

Mai sterge-te la gura de la atat #c a c a t. Nu vezi ca nici maca nu stii sa scrii corect? STFU

| IoneeLaaaMaa a răspuns (pentru buzeduulci):

rolling on the floor Pentru, Limba Romana apasa tasta 1! Marrs in mortii ma-ti de javra ordinara, JET!

| buzeduulci a răspuns (pentru IoneeLaaaMaa):

Jet sa ii zici mamei ta. :*

| IoneeLaaaMaa a răspuns (pentru buzeduulci):

Mamei tale * oK, hai sa facem pace si sa fim prietene nu imi place sa ma cert asa ca...

| buzeduulci a răspuns (pentru IoneeLaaaMaa):

Era scris "ma - ta" dar a corectat prost TPU. Crezi ce vrei, i don't care

| IoneeLaaaMaa a răspuns (pentru buzeduulci):

Ok, daca de dai tare in gura, da-mi linkul tau de fb, hai acolo sa iti vad adevarata fata, nu aici, pe site sa te vada toata lumea cum te dai in stamba? te tine?

| buzeduulci a răspuns (pentru IoneeLaaaMaa):

Sictir

| CariocaTha a răspuns (pentru buzeduulci):

Ce domnisoare sunteti. puppy dog eyes

| buzeduulci a răspuns (pentru CariocaTha):

Dubios ca mie nu-mi mai apar comentariile aleia laughing

| CariocaTha a răspuns (pentru buzeduulci):

Ti-a dat ignore. >big grin

| IoneeLaaaMaa a răspuns:

De 10 lei cumpara-i o ciocolata si o rama frumoasa in care sa pui o fotografie cu voi, dar totusi, daca vrei mai poti aduna bani pana la ziua indragostitilor, si i cumperi ce ti-am zis... FUNDA?

| buzeduulci a răspuns (pentru IoneeLaaaMaa):

Sunt scumpe rau ramele din ziua de azi.