| ILoveYouSoBaBy a întrebat:

Heii TPU! :*
Am si eu o intrebare sper ca ma puteti ajuta big grin!
Eu si iubitul meu suntem impreuna de 1 luna si peste 1 saptamana este ziua lui iar eu nu stiu ce sa ii cumpar sa fie ieftin pentru ca am doar vreo 10 lei si sa fie si dragut sa ii placa, ce ziceti?
Eu ma gandeam ca daca tot dupa 1 saptamana de la ziua lui este si Ziua Indragostitilor ma gandeam acum de ziua lui sa ii spun ca nu am banii iar cei care ii am acum sa ii cumpar ceva frumos de Ziua Indragostitilor...
Ce spune-ti?
Va rog dati'mi idei big grin
Ce sa fac?
Multuu' :* :* :*

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

Ai putea sa ii scrii ceva sau sa ii pictezi ceva care sa sugereze iubirea vostra thinking
sau ai puteaa sa ii faci o felicitare. nu-i zi nimic de bani ca nu e o idee prea buna. ori te imprumuti de niste banutidaca vrei neaparat sa ii cumperi ceva ori ii faci ceva cu mana ta. sincer nu-mi prea vin idei pentru o suma atat de mica.

31 răspunsuri:
| CariocaTha a răspuns (pentru buzeduulci):

Ti-a dat ignore. >big grin