| BebelushaTha a întrebat:

Heii TPU. Am si eu o problema. Am intalnit acum cateva zile un baiat. Ma place foarte mult, si eu pe el. Si totul mergea perfect, ma lua in brate mereu, vorbea extrem de frumos cu mine. Dupa, m-a sarutat, de mai multe orilaughing. Parea foarte fericit, dar dupa, nu a mai vorbit deloc cu mine[Scuzati cacofonialaughing] Nu inteleg de ce nu mai vorbeste cu minestraight face. Adica, eu nu am facut nimic. Nu inteleg deloc motivu. Puteti sa imi spuneti ce credeti voi? Am nevoie de ajutor:3

12 răspunsuri:
| spaima1aricilor a răspuns:

Iti mirosea gura?

| BebelushaTha explică (pentru spaima1aricilor):

Ce intrebrae stupida. Gandeste si tu mai logic. Si raspunsu` e : Evivend ca nu`:]

| BebelushaTha explică (pentru spaima1aricilor):

Evident ca nu`. Si, daca esti asa de prost, mai bine ai tacea:]`. Te bagi si tu in seama fara motiv:]`.

| Sfanthul a răspuns:

Poate a gasit ceva la tine care nu-i place!

| cuculici a răspuns:

Poate ca te.a sarutat ca sa castige un pariu pe care.l facuse cu prietenii sau poate ca acum are probleme si nu mai are timp sa te caute dar cred ca
ar trebui sa.l cauti tu si sa in cerci sa afli de ce nu mai vorbeste cu tine bafta

| BebelushaTha explică (pentru cuculici):

Incerc,adica,pe mess il intreb ce face spune bine si atat, la mesaje nu raspunde...

| BebelushaTha explică (pentru cuculici):

Si nu are cum` de un pariu. Ma cunoaste de mult timp, si de foarte mult timp ma place.

| cuculici a răspuns (pentru BebelushaTha):

Pai daca nu.ti raspunde fa si u in asa fel incat sa va intalniti "intamplator" si atunci o sa fie nevoit sa.ti raspunda

| BebelushaTha explică (pentru cuculici):

Am reusit sa vorbesc cu el ieri mi-a spus ca a avut ceva probleme.Dar am aflat de ce nu raspundea la telefon si pe mess...Un prieten de-al lui ii tine tellu si ii intra pe mess. Chestii de genul asta.Am vorbit cu el sa ies azi cu el in oras. O sa va tin la curentlaughing. Si multumesc de ajutor.

| andreiyoanna a răspuns:

Eu cred ca poate esti o prada in mainile lui si k poate si-a batut joc de tine.nu stiu.incearca sa te lamuresti, vb cu el numai asa poti afla daca te place sau si-a batut joc de tine pentru ca poate stie kl placi. sper ca te-am ajutat byee

| Constantin_Dimofte_1988 a răspuns:

Probabil.avea alte asteptari de la sarut, daca el nu vorbeste cu tine.el are de pierdut!

| BebelushaTha explică (pentru Constantin_Dimofte_1988):

Nu are cum. Sarutu i-a placut ca mi-a spus dupa aialaughing