| DoddyBeea a întrebat:

Heii TPU am si eu un baiat de care imi place si eu nu stiu daca mna place ieri am iesit cu prieteni mei afara si era si el si eu stateam jos si el so pus langa mine cand spunea o gluma se uita la mine dar totusi el vrea sa se impace cu fosta lui prietena chiar nu mai stiu ce sa cred voi ce spuneti sa ma apropi de el sau sa las lucrurile sa decurga de la sine? Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu cred ca te place. Lasa-l sa se impace cu fosta. nu te baga intre ei.

| Matt24 a răspuns:

Poti sa-i dai si tu semne ca esti interesata. Poate iese ceva...

| grab a răspuns:

Aici iti permiti si tu sa iti joci sansa.
Daca nu mai e cu fosta, deocamdata tu esti in legitima incercare intr-un fel.
Nu se supara nimeni daca incercati si voi cateva momente de apropiere banale a.i. sa nu va afundati prea tare in love si sa te trezesti a doua zi cu un "scuza-ma pentru ieri, vreau sa ramanem amici". E ca si cum incerci gheata cu un picior bine ancorat in mal.
Succes!

| elComandantee a răspuns:

-/-\/\/\ /\ /
\ / \ / \ - - - - - - - - - - --
\ \

| ancaemilia a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa lasi lucrurile sa decurga de la sine daca baiatul te iubeste o sa vina el la tine.