| RaLuCuTzA1989 a întrebat:

Heii TPU, Am un coleg si nu imi pot da seama daca ma place sau nu
De obicei : Nu prea ma baga in seama la scoala si nici in pauza dar cand plec acasa vorbeste numai despre fetele pe care i plac, ce ar trebui sa fac sau ma place?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca te pomeneste cand discuta de fetele care ii plac, nu cred ca e nevoie de mai mult, ai confirmarea ca te place.
Daca nu te pomeneste, posibil sa te vada doar ca pe o amica.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Spune-i ca si tu ai o lista cu baietii care-ti plac, si ca el este pe primul loc.