| Anasoll a întrebat:

Heii TPU. Asta cred ca este a doua oara cand intreb ceva. ok. Pai cum am spus si data trecuta am avut o relatie de 1 an cu un baiat mai mare eu [15] el [20]. Numai ca ne-am despartit de 2 saptamani.Si de atunci nu ma mai lasa in pace. Vine la mine cu texte ca " te iubesc, nu imi aduc aminte cand ne-am despartit. Eu vreau doar sa ma lase in pace pentru ca nu simt nimic pentru el.Dar el nu ma asculta. Ce ar trebui sa ii spun sa ma lase in pace? ## Funda ###

Răspuns Câştigător
| GabiArian22 a răspuns:

Explica'i ca tu nu mai simti nimic pentru el si ca e mai bine sa terminati aceasta relatie, ca nu poti sa stai cu cineva doar pentru ca este asa insistent.
Dragoste cu sila nu se face spune'i ca el te-a facut usor usor sa te departezi de el si ca in inima ta nu mai este loc pentru el ca ai trecut peste si ca vrei altceva, vrei pe cineva langa care sa te simti iubita si care sa te faca fericita.Cel mai bine e e sa vb face 2 face lucrurile cu el si sa terminati o data pentru totdeauna povestea.
Mai spune'i si ca daca asta il ajuta cu ceva puteti sa ramaneti in continuare prieteni si ca tu deja ai inceput sa tii la alta persoana cu care te potrivesti si te face fericita

5 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Ignora-l, si daca tot nu renunta, fii dura si spune-i direct ca nu face decat sa para penibil cu toate mesajele acelea, si ar fi cel mai bine pentru amandoi daca ar termina cu ele.

| Biia14 a răspuns:

Spune-i ca nu-l mai iubesti sau ca tu ai trecut peste si acum ai un nou iubit. Funda? puppy dog eyes

| Azµre a răspuns:

Ignoră-l! E mai mare ce tine ar trebui să îl ducă capul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi-i ca nu mai simti nimic pentru el si sa treaca peste.
Asa-i mereu, sta unu cu una, se despart (de multe ori pentru ca-si batea joc) si dupa ii vine doru de moare si le baga pe alea "te iubesc, te doresc, fara tine, nu traiesc".
Ii trece lui laughing

Răspuns utilizator avertizat