| denysuka16 a întrebat:

Heii TPU asta e o intrebare cam ciudata... deci... prietenul meu vrea sa ma sarute. si faza este ca da multe ori am refuzat pentru ca nu stiu sa sarut. sad ce sa fac? dau funda si va rog fara jigniri

Răspuns Câştigător
| Mussette a răspuns:

Lasa-l sa te sarute! Nu-l mai refuza!
Iti lasi buzele departate, ca atunci cand ramai uimita, ca l-ai vedea laughing
Posibil nici nu-si va da seama ca nu sti sa saruti (timida, emotii, primul sarut).
Si daca isi va da seama, cu siguranta nu-l va deranja: primul tau sarut e din partea lui.winking
Si pentru pentru fiecare, e odata primul sarut.
Te vei descurca!winking

5 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Multumesc!
Astept sa-mi spui cum a fost. Daca vrei, pe privat.
kiss

| StefanChriss a răspuns:

Trebuie doar sa te lasi dusa de val, mai ales ca esti fatalaughing. Spun asta pentru ca de obicei baietii fac toata treaba. Trebuie doar sa-ti deschizi buzele, ca si cum ai vrea sa-l musti pe el de buze, si de acolo o sa te descurci instinctivlaughing. Primul meu sarut asa a inceput, dintr-un pariu, ca-i pot musca buza unei fete laughing).

| NimeniSiAtat a răspuns:

Saruta-l ca vei vedea ca vei invata, usor usor din instict iti va reusi

| DaFuqDuck a răspuns:

Lasa-l sa te sarute, si totul va veni de la sine! happy

| lory966 a răspuns:

Nu il mai refuza! Poate alta data te va refuza el pe tine!
Inchizi ochii, departezi putin buzele, si il lasi pe el de aici, daca e primul sarut nu are de ce sa se supere. Adica, na, emotiile primului sarut sunt emotiile primului sarut, nu? Pana la urma primul sarut se intampla doar odata in viata. laughing happy :* tongue big grin