| PrintesaTaMicutule a întrebat:

Heii` TPU! Ce credeti despre un baiat care zice ca iubeste doua fete in acelasi timp?.

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Exact ca o fata care iubeste 2 baieti, dar e nevoita sa aleaga pe unul dintre ei.La fel e si cu baiatul...

7 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Cred ca de fapt nu iubeste.e atractie ...si nu stie ce vreabig grin

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ca le minte frumos, facandu-le sa creada ca "le iubeste".

| Vix999 a răspuns:

Nu iubeste. Le place poate pe amandoua dar pe una tot trebuie sa o placa mai mult. De asemenea, isi lasa portite deschise : daca nu iese cu asta, lasa ca ma duc la cealalta.

| Numero1 a răspuns:

Ca este afemeiat/nesigur/obsedat/gigolo sau pur si simplu dragastos.Dar ca sa stii asa suntem cam toti baietii...

| SecretLady91523 a răspuns:

E un gicolo macho-man. Genul acela care le spune mai multor fete:sti ca doar pe tine te iubesc pui, esti unica pentru mine. E un nesimtit care ar trebui sa isi bage mintile in cap si sa inteleaga ce inseamna a iubi si nu merita dupa parerea mea.happy

| tsunami11 a răspuns:

El simte o atractie pentru ele dar de iubit nu cred ca iubeste e doar o atractie eu pot s-a fiu atras de 5 fete dar daca nu o iubesc pe nici una nu pot s-a aleg cu care sa fiu.El daca ar iubi pe una din ele ar alege-o fara probleme dar asa inseamna ca nu stie cei cu el si nu poate face alegerea de exemplu daca parintii ar fi pe moarte si ai putea salva numai unu si tear intreba pe cine tu ai raspunde ca nu poti face laegerea asta si ai dori sai aslvezi pe amindoi asa si el doreste s-a vada cu cine e mai bine apoi sa faca alegerea.

| eroare1eroare a răspuns:

raised eyebrows nu exista asa ceva! bataie de joc!