| dolsh3 a întrebat:

Heii TPUbig grin. as vrea sa ma ajutati din nou. deci. este un baiat in scoala de care a cam inceput sa imi placa de cand am fost intr'o excursie. dar ideea e ca eu ma intelegeam cu el dinainte de ea si in excursie am aflat ca ar fi facut pariu ca se va face cu o colega de'amea si naa. adica si ei cred ca ii place de el. dar ideea e ca acum ea zice ca nu e asa si nu stiu cum..si daca is cu el si glumesc se baga repede in vorba peste mine. adica naa. mie imi place de el si aveti vreo idee cum sa il apropiii de minebig grin:* Multu' aniticipat! dau funda + vot
P.S: rog seriozitate si fara mistouri...

Răspuns Câştigător
| D3vilAngel a răspuns:

Da du-te la el si vorbiti in fiecare pauza si daca simti ceva pentru el nu o sa te intereseze ce zic alti happy

1 răspuns:
| arama5 a răspuns:

OMFG ce e cu tine ma tu nai viata chiar trebuie sa ne intrbi pe noi du-te si vorbeste cu mata despre asta