| Georgia1234567890 a întrebat:

Heii, TPU!(: deci... Eu vreau sa recuceresc un baiat genul inabordabil, care *** si pleaca ( scuzati-mi adresarea laughing ).cum as putea sa fac asta? De obicei, stam vreo 2 sapt fara sa vorbim si dupa incepe si ma baga in seama si ajungem sa ne sarutam si apoi iar pleaca. De ce face asa?
FUNDA

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Deja ii oferi prea mult si lui ii ajunge pentru doua saptamani, probabil ca are si rezervorul pompei putin defect si se reincarca mai greu. Redu-i portia pentru a flamanzi mai repede.

| mgtow a răspuns:

Vrea sa te testeze, nu ai ce face cu el daca e indecis, sau cine stie ce mistere ascunde.

greece12
| greece12 a răspuns:

Cele doua saptamani sunt ciclul complet in care dorintele lui renasc.
Initial,e satisfacut si nu mai doreste nimic de la tine,pentru ca in decurs de doua saptamani sa inceapa,incet,incet sa vrea iar,si iar,si iar,la fiecare doua saptamani.
Nu-i mai oferi ce-ti cere atat de usor, joaca-te, necajeste-l, amana-l, amuza-l si pastreaza-l!
happy

| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

Este fix ceea ce au spus si cei de mai jos. Baiatul e fericit in ceea ce el numeste relatia perfecta cu tine. Nu are obligatii, vorbeste cu tine cand vrea, are parte de tine oricand. E foarte greu sa iesi din asta cu bine. Iti dai seama ca nu o sa-i convina cand o sa schimbi foaia. Ai doua idei bune de pus in practica, una este sa-l amani cand vine la tine, ca nu te simti bine, ca ai probleme, in felul asta aflii daca vrea sa fie acolo pentru tine, sau doar te foloseste si mai e cartea geloziei, incepi sa te afisezi cu cineva, fara sa mergi foarte departe, e de ajuns sa stie ca tu vrei pe altul si o sa aiba instant o reactie. In felul asta il poti schimba spunandu-i, daca ma vrei doar pentru tine, fai ceva in privinta asta, nu ma lasa singura. Multe variante merg, acum tu trebuie sa alegi in functie de caracterul si reactiile lui. Mult noroc big grin

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

''inabordabil'', ''recuceresc''
Bah ce dracu se intampla in lumea asta?
Cum sa fie un baiat inabordabil? E gay sau care e treaba?
Stiam ca fetele sunt inabordabile.
Ori sunt eu tampit ori lumea asta se duce la vale de tot...
Habar n-are ce e cu el iti spun eu.Astea sunt desene animate.Vii saruti pe una, pleci, nu o mai bagi in seama apoi ce sa povestesc ii apare dorul de tine.Ori vrea ceva ori nu mai vrea.
Lucrurile asta pe mine ma depasesc.Deja ma doare capul.

Daca tot vrei sa-l ''recuceresti'' nu-l mai baga in seama o perioada buna nu 2 saptamani.Sa vezi cum se agita atunci si te ia cu telefoane, intalniri si din astea.

| Neuronul a răspuns:

****-l şi pleacă!
Dacă vine după ţine, i-a plăcut, dacă nu vine atunci pleacă şi tu!
Domină că să nu fi dominat! Legea junglei. Do you remember?

| Cameliacam122 a răspuns:

Heii sunt exact in aceeasi situatie, nu vorbim o vreme, apoi ne sarutam, dispare.Eu sufar mult din cauza asta si sunt sigura ca si pe tine te doare indiferenta lui, asa ca cel ami bine este sa nu ii mai acorzi atentie, unii cu cat esti mai indiferenta cu atat te cauta mai mult asa ca nu il sufoca ca isi pierde tot interesul.Cand te va cauta urmatoarea data intreaba-l ce vrea de la tine si spune-i ca nu esti persoana cu care se poate juca. Daca va vrea sa fiti int-o relatie bine daca nu da-l dracului.Succes:*