| CarmennnLove a întrebat:

Heii TPU, deci la tehnologie doamna ne-a zis sa aducem diferite chetiute de prin casa ca sa facem / confectionam alte lucruri. sper ca ati inteles rolling on the floor dar CATEVA IDEI? thinking

Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Ai putea duce bucati din materiale diverse culori, si ai aputea realiza un tablou(colaj)...

4 răspunsuri:
| Deeaa a răspuns:

Pai ai putea face o papusa! O sticla cu alte materiale(bluze vechi etc.) sau nu mai stiu ce

| beatrice2 a răspuns:

Bucati de materiale...clamite rupte.hartie colorata .margele.lantisoare rupte.steluthe sclipici.capace.ce gasesti prin casa laughing) funda? big grin

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu.N-am inteles!

| gigiro a răspuns:

Ce sunt acelea chetiute? Niste chestii? Pai ai putea sa iei o cutie de carton pe care sa o decorezi, cu ce ai la indemana, eventual sa folosesti tehnica servetului(cauta pe handmade)