| Kiddu4Strange a întrebat:

Heii TPU. Deci,sunt si eu o fata normala. iubesc! Este un baiat in clasa mea,unul foarte dragut! Si e foarte de treaba,da, de el imi place! Mai curand, prietena mea cea mai buna a mers pana la baie..eu i-am luat telefonulhee hee si m-am uitat la mesaje, am vazut o conversatie gen: el-Care e prietenu`tau cel mai bun? ea - Tu...dar prietena ta cea mai buna? el - tu si Alex[alex fiind eu].
Insa prietenei mele ii place de acest baiat, insa stiu ca nu mai mult decat il plac eu. Faza e ca si baiatul i da semne ca o place crying vorbeste cu ea..etc. Nu stiu ce sa fac! il iubesc atat de mult, pana si in visele mele apare love struck Am nevoie de ajutor! In prima zi dupa vacanta vreau sa ma apropii mai mult de el.

Cine ma ajuta primeste fundita puppy dog eyes Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Valentinaaarose a răspuns:

O sa fie multa raca intre tine si prietena ta daca faci asta si din propria experienta iti spun de fapt te sfatuiesc sa nu lasi un baiat sa stea intre tine si prietena ta cea mai buna pentru ca pe prietena asta poti sa o ai toata viata dar pe el nu poti el fiind doar o dragoste iar tu o sa ai mai multe..Prietenia e mai importanta si mai bine vorbesti cu ea si ii povestesti tot ce ai pe suflet si faceti un pact.Cel mai bine e sa lasi de la tine decat sa fi incapatanta si intr.o zi sa iti pierzi cea mai buna prietena! Te pup si sper sa bagi la cap ce ti.am zis eu :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca il iubesti este greu stiu si eu am trecut prin asta dar nu te dezavantajeaza deloc daca i zici i bine ca i-ai zis si poate iese ceva daca nu tu ti-ai facut datoria

Răspuns utilizator avertizat
| edytZzza a răspuns:

Du-te si spune-i ca il iubesti mai mult ca oricine, si atunci iti va raspunde daca vrea sa fie sau nu cu tine. Incearca nu fii timida!

| wint3rfight a răspuns:

Frate,il iubesti spune-i si daca te iubeste si el... daca nu lasa-l in pace.

| Kiddu4Strange explică:

Multumesc Valentinaaarose :* chiar mi-ai fost de folos, si ai dreptate, mare dreptate... Pentru asta, iti voi face un mic cadouas de Craciun(chiar daca a trecut)iti voi da fundita. Sarbatori fericite :*