| FuckSchool a întrebat:

Heii, TPU. Decii este la prega un baiat, e destul de ok, e dragut, ma face sa rad mereu. Sincer a cam inceput sa imi placa putin de el, dar nu stiu daca si el ma place. Data trecuta cand am venit de la prega, ploua afara iar el m-a luat in brate pentru ca imi era frig puppy dog eyes. Decii cam ce subiecte as putea aborda, cand sunt cu el happy?

Răspuns Câştigător
| Liliana1981 a răspuns:

Eu cred ca si el te place. Incepeti prin a vorbi despre ceea ce faceti la pregatire si apoi discutia va merge de la sine.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Cred ca si el te place si cand va mai intalniti poti sa abordezi un subiect legat de scoala[pentru inceput merge]