| Forevăr a întrebat:

Heii TPU. Este o melodie : sah bat sah a bit lah bat... Stie cineva cum se numeste? puppy dog eyes

app:scuze de categorie dar e cea mai vizionata happy

5 răspunsuri:
| Mihai_3541 a răspuns:

Cred ca cineva isi bate joc de tine
scuzehappy

| Forevăr explică:

Nu draga, am melodia asta pe tlf si nu stiu cum se numeste phbbbbt

| DraPraaHaarp a răspuns:

rolling on the floorNu cred ce exista o asa melodie: sah bat sah a bit lah bat...rolling on the floorprea tarelaughing...numai daca e o melodie in indiana, mixatahappy

| Maddu a răspuns:

Imi suna a beatBox.

| muzicaparty a răspuns:

Incearca sa asculti din versuri si scriele pe goguwinking.nu incerca cu chinezoturca asta.bafta