| Alina_Alx_Allexia_1955 a întrebat:

Heii TPU help me imi place de un baiat care este fostul meu iubit el acum are iubita iar eu il vreau inapoi stiu ca nu trebuia sama despart de el da in fine deci are iubita dar mia zis ca vrea sa ne vedem si ma intrebat daca il mai iubesc ce inseamna asta face misto pe seama mea sau vrea sa ne impacam dar daca vruia sa ne impacam numai era cu fata aia help ma doare capu dela atat gandit

Răspuns Câştigător
| TheOnly a răspuns:

Odata ce te'a intrebat daca il mai iubesti inseamna ca vrea sa va impacati dar trebuie sa mai astepti putin pana se desparte de cealalta fata. Pana atunci tu vorbeste cu el si o sa fie totul ca inainte. happy

2 răspunsuri:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nici o cratima, nici un semn de punctuatie, de redactare ce sa mai zic...
Sper sa se trezeasca la realitate baiatul tau

| DragonSilver a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa te gandesti care este motivul despartirii. Daca este mic nu e problema, dar daca v-ati despartit ca el se certa cu tine mereu fara motiv, etc atunci e de rau.Tu decizi.You Life, You rules.