| GaBrIeLa1234GaBrIeLlA a întrebat:

Heii TPU. Ma numesc Gabriela si acum o zi am scris o problema ce ma framanta. Pentru cei care nu au citit-o, uitati aici: http://www.tpu.ro/......luati-in/. Bun dupa toate acestea am incercat sa imi fac curaj si sa ii scriu dar nu am reusit asa ca am ajuns sa ma consolez cu una dintre cele mai bune prietene. Iar cand am ajuns afara am auzit un zvon ca una dintre cele mai mari dusmance ale mele Ioana a aflat ca mie imi place de unul din colegii ei de scoala! Cunoscandul destul de bine pe el l-a sunat si l-a intrebat daca stau cu el si daca ma place! Iar eu acum ma tot gandesc ca el acum crede ca eu m-am dat mare prin faptul ca ne-am cunoscut. Si as vrea sa ii scriu pe facebook daca s-a suparat sau daca crede ca eu i-am zis Ioanei acest lucru! Nu stiu cum sa o fac asa ca va rog ajutati-ma :o3!

Funda;;)

1 răspuns:
| M1Man a răspuns:

De ce s-ar fi suparat pentru faptul ca tu il placi. Vorbeste si tu pe facebook cu el si intreaba-l despre ce i-a zis Ioana si daca el o sa-ti spuna ca i-a zis ca-l placi spune-i si tu ca este adevarathappy