| GaBrIeLa1234GaBrIeLlA a întrebat:

Heii TPU. Numele meu e Gabriela. Asa as vrea sa va povestesc povestea care ma framanta de ceva timp! Va rog sa o luati in serios! Acum cateva saptamani am fost la weekend cu colegi. Iar acolo m-am intalnit cu un fost prieten care era si el cu cloegi! Asa printre colegi lui se afla un baiat destul de dragut! Asa ca i-am spus unei colege ca imi place de unul dintre acei baieti! Ii l-am aratat si ea a mers la el sa vorbeasca cu el, iar el i-a spus ca sunt dragutzza! Eu m-am bucurat, iar apoi a venit fostul prieten cel de care v-am spus mai sus! Si m-a intrebat daca mii se pare dragut Rares ( Asa il cheama pe tipul de care imi place) Iar eu i-am spus ca sa incerce sa ma cupleze cu el! El mi-a zis ca v-a incerca! Si dupa cateva ore baiatul a venit la mine si mi-a zis ca nu sunt genul lui Rares si ca el i-a zis ca nu m-a cunoscut destul! Asa ca eu nu am luat in seama acest lucru dar acum ma tot gendesc la el....As vrea sa ii scriu dar nu stiu ce. Aici vreau sa ma ajutati, va rog spuneti-mi ce sa ii scriu pe facebook!

Fundaabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| soloangel01 a răspuns:

Intreaba-l pur si simplu ce face si din vorba in vorba va apropiati(poti incerca ceva de genu:ai frati? ce materie iti place? si alte prostii din astea) sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| unarab40 a răspuns:

Scrie asa: Inima batand fara voie si involuntar,,, raspunde-mi roaga sa nu plece in zadar...raspundemi te rog la un vis,, ca de asta tiam scris

| neutrino a răspuns:

Scrie-i ca este frumos si ca iti este tare dor de el!

| Shavoo a răspuns:

Daca te arunci usor pe tava si te arati interesata. nu mai prezinti interes. Doar atrage-i atentia. daca te place. o sa te invite el la un cico sau macar la o plimbare-n parc.