| tweety21 a întrebat:

Heii TPU parintii mei vor sa depuna o plangere impotriva iubitului mei si daca se mai apropie de mine vorsa il bage la puscarie ne iubim foarte mult sfaiti.ma ce sa facem ce sa le apun sa nu mai o depuna ei stiu ca nu mai sunt cunel muktumesc anticipat apropo sunt minora va rog nu jigniti si ajutati.ma!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai tu?
Cati ani are el?
Putem vorbi de relatii intime intre voi doi?

| Floricikmov a răspuns:

Parintii tai se gandesc la binele tau si de aceea sunt severi incearca sa discuti cu ei sincer si sa vezi ce spun.

| sirD a răspuns:

Poate au dreptate te-ai gandit la asta?

| NameHarris a răspuns:

Aratale ca sti scrie corect si sigur nu vor mai depune plangere in potriva luilaughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Atat timp cat tu esti minora iar el major nu prea ai ce face!
Ti-a propus vreodata sa aveti relatii intime?

| CinevaNou a răspuns:

Au depus plangere si impotriva scolii ca sa nu te mai apropii de ea?

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Lasa-l sa-si faca pedeapsa si asteapta-l. Asta este solutia, fiti oameni civilizati, daca a savrsit o infractiune, nu va putea iesi in lume pana nu isi ispaseste pedeapsa legala. Daca il iubesti, vrei ca el sa fie curat, nu sa traisca toata viata cu gandul ca este vinovat si nu si-a facut datoria. Tu asteapta-l si reluati apoi relatia, amandoi curati si cu datoria fata de lege facuta. Nu exista alta solutie, daca mintiti sau va feriti de lege, veti trai cu povara asta toata viata.