| LALAllalalalalallalalalal a întrebat:

Heii TPU. sper sa ma ajutati. imi place de un baiat din clasa mea.el e foarte distant cu mine..adica cateodata nici nu ne salutam.dar eu stau aproape langa el, langa banca lui (asa ne'a pus diriga) si are reputatia aia de 'badboy'.si cand face prostii in ora se uita la mine..adica nu asa dintrodata..se uita in jos, nu isi misca capul doar isi ridica privirea spre mine apoi iar se uita in joss.si tot asa.si se uita la mine toata ziua si eu la fel. el nu se comporta ca ceilalti baieti..adica nu sare pe fete ca cailalti.doar pe mine..adica se apropie de mine. si eu moorr cand face astaa. si nu stiu ce sa fac.prietenele mele din clasa mea au vazut cum se comporta si zic ca ceea ce este intre noi e iubire.dar nu stiu cum sa ma mai port. vreau sa'mi zica daca ma place. ce pot eu sa fac?

1 răspuns:
| ButONaSirynuKA a răspuns:

Eu le spun baietilor ca imi place de ai(asta doar daca imi place de ei evident)...incerarca si u sa faci asta daca vrei ca nu ai nimic de pierdut