| Lollaa92 a întrebat:

Heii TPU. Sunt cu un baiat de 6 luni, si nu imi mai place de el, vreau sa ma despart de el, si am mai incercat, dar nu ma lasa in pace, ce sa fac ca de data asta sa fie definitiva, repede Fundaa!

Răspuns Câştigător
| Manuellllaa a răspuns:

Dragă Lolla92.

Spune`i pur si simplu ca numai vrei sa ai o relatie cu el si cu nimeni.
Ca vrei sa iei o pauză.
Daca ii spui ca nu`ti mai place de el s-ar putea sa-l faci sa se simta prost si nici tie nu ti-ar convenii.Asa ca incearca sa nu-l faci sa se simta naspa si respins in acelasi timp.Sau mai ales daca te iubeste nu-l ranii.
Succes.

2 răspunsuri:
| Dariiiii a răspuns:

Hei. Eu te sfatuiesc sa-i spui direct, dar nu cu rautate, ca nu mai simti nimic pentru el, ca nu mai vrei sa mai fi cu el fara sa il placi. Pur si simplu nu mai simti nimic si nimic nu poate schimba asta. Fii sincera. Bafta!

| MyhaEllaAlle a răspuns:

Eu zic sa nu mai vb k el o vreme, sau sa te porţi urat k el în asa fel încât sa-l faci sa nu te mai iubească, şi sa se despartă de tine...iar daca nu-ţi iese spune-i k nu mai simţi nimic pentru el! Succes!