| AnonimNoName a întrebat:

Heii TPU!
vorbesc cu un baiat de mult timp, ne-am intalnit, a fost foarte bine. doar ca el acum, nu stiu, e intr-o perioada in care e asa de sec straight face adica nu prea vorbim, desi cand iese prin oras ma anunta tot timpu sa ne intalnim... cum sa il fac sa fie mai ok? puppy dog eyes nu-mi place cand il vad asa :-s. cand ii spun lucruri frumoase se schimba, da nu mai am idei laughing straight face. ce as putea sa ii mai spun, avand in vedere ca noi aproape suntem impreuna? puppy dog eyes.
Dau Fundita :*

Răspuns Câştigător
| adele24 a răspuns:

Hei :* In primul rand, nu te lasa descurajata de comportamentul lui rece. Aveti o relatie foarte frumoasa pana acum si nu merita ca din asa ceva sa se strice. Intalneste-te cu el mai des, aproprie-te de el...intreaba-l ce e cu el si lasa-l sa stie ca poate avea incredere in tine.Amintenste-i ca tii la el, si foloseste orice oportunitate care ti se iveste in cale sa faci ceva dragut pentru el. happy Spune-i ca ti-a fost dor de el, ca te bucuri sa-l vezi, sau pur si simplu ceea ce iti vine pe moment. Nu trebuie sa fie ceva compus dinainte pentru a avea efect happy