| BruNNeTu a întrebat:

Heii TPU. vreau si eu un sms prin care sa o fac pe fosta mea prietena sa ii para rau ca si-a batut joc de mine si sa sufere si ea.sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca un sms ar ajuta asa mult ca ea sa realizeze ce a pierdut si ca a facut o greseala ca s-a purtat asa.Depinde si ce fel de persoana e ea,dar daca e genul care sa ia in ras toate relatiile si sa nu ii pese de baieti, atunci ai putine sanse sa ii para rau, poate sa simta decat mila si nu te-ar ajuta.Comportamentul tau trebuie sa o faca sa realizeze cat s-a inselat in privinta ta si ca nu iti pasa de ceea ce ti-a facut ea, ca ai uitat de ea si ai alte prioritati mai importante.Trebuie sa fii indiferent,sa flirtrezi cu altele,chiar daca nu obisnuiesti sa faci asa, arata-i ca nu a reusit sa isi bata joc de tine ca nu iti pasa si ca ai trecut peste, asa ei ii va parea rau cu asta o poti atrage si spre tine.Nu stiu daca va suferi daca nu tine la tine,dar cu siguranta ii va rani orgoliul si o va durea faptul ca tie nu iti mai pasa si ca te porti de parca ea nu a insemnat nimic,sa o tratezi ca pe orice cunoscut si cand treci pe langa ea sa ai un aer de tip care poate avea orice fta,sa vada siguranta in ochii tai.Iar ca sms,nu trebuie sa te lungesti prea mult prin ganduri si sentimente,ca o va durea undeva nu va suferi, si un sms i-ar arata ca tu inca esti blocat si suferi, dupa parerea mea e o greseala dar e decizia ta.Ai putea sa-i spui ca intr-o zi va realiza ca e gresit modul in care s-a purtat cu tine, iar atunci cand va iubi cu adevarat va regreta ca te-a ranit si ca de azi va inceta sa iti mai pese si vei incepe un nou inceput fara ea.

9 răspunsuri:
| Annellise a răspuns:

Draga brunetule, poti sa scrii lucruri care dor pe oricine si anume: regret ziua in care te-am cunoscut, imi pare rau ca te-am lasat sa intri in sufletul meu, roata se intoarce mereu asa ca fi pregatita cand va fi randul tau sa treci prin ceea ce tec eu acum. De azi inainte nu mai insemni nimic pentru mine, te rog sa ma tratezi cu indiferenta, nici nu vreau sa te aud atunci cand posibil vei plange pentru ca vei constientiza ca m-ai pierdut. Nu vei mai intalni pe nimeni care sa tina la tine si sa iti suporte toate toanele asa cum am facut eu. Regret ca am avut incredere in tine iar tu te-ai jucat cu mine...ti-am dat doar niste idei, sper sa te ajute cu ceva. Cel mai bine ar fi sa nu o ameninti si etc, sa incerci sa te legi de ceva ce stii cu siguranta ca o va durea: de exemplu, de amintirile frumoase pe care le-ati avut. spune-i ca nu o vei mai saruta, nu vei mai fi tandru cu ea, imbratisarile tale pline de caldura vor fi date altei fete si prostii de genu, care ea le stie clar.dar daca i le vei spune e ca si cum o faci sa ii para rau si oricat va dori sa para stapana si tare, va suferi. Multa bafta si mi-ar placea sa iti vad sms-ul redactat intr-o forma finala. Capul sus, nu mai suferi: daca te-a parasit inseamna ca nu a fost suficienta de buna pentru tine. Nu uita, cand se inchide o poarta, altele 10 se deschid happy Pwp:*

| Danielita a răspuns (pentru Annellise):

Buna! Am incercat eu mesajul tau si a cam mers. Adica pana acum nici nu vorbeam acum am inceput sa vorbim si cred ca ne vom impaca :*

| Annellise a răspuns (pentru Danielita):

Oooo. Felicitari! Ma bucur ca a dat rezultate. Multa multa bafta pe mai departe! NU uita niciodata cat esti de speciala, fiecare avem anumite calitati dupa care baietii ne cad la picioare. Cauta-ti punctele forte si profita de ele, asa nu vei maia vea niciodata probleme. Daca baiatul nu stie sa te aprecieze, atunci inseamna ca trebuie sa treci la `next`. Te pup happy

| IloveCats a răspuns:

Poti sa-i scrii ce mesaj vrei tu, daca ei nu-i pasa, n-o sa sufere delooc.

| DanutzZz1996 a răspuns:

Ehaa asculta aici si invata deci eu i ziceam: Fu**ti dumny**au m*ti de carpa ce esti u, si dp aia fugi in atelier faci rost de o drujba mergi la ea bagi drujba in ea si dupa aia o scuipi si mai bagi o serie de injuraturi dinalea faine ca la carte asa se rezolva

| eluboy13 a răspuns (pentru DanutzZz1996):

De asta nu ai prietenawinking

| AlinaaAli a răspuns (pentru DanutzZz1996):

:-> ca sa vezi!

| AdiBSN a răspuns:

Si eu vreau ca Pamela Anderson sa-si dea seama ce baiat de treaba sunt si sa ma sune.

| samoila09 a răspuns:

Ii zici asa. daca mi-ai spus ca penisul meu e de marimea unui tick-tak sora-ta sau vara-ta dc au respiratie urata? big grin