| Danielita a întrebat:

Heii TPU. vreau si eu un sms prin care sa o fac pe fostul meu prieten sa ii para rau ca si-a batut joc de mine si sa sufere si el.

2 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Roata se intoarce! Nu trebuie sa iti bati nici tu capul.Chiar acum i-am raspuns altei fete la o intrebare asemanatoare! Nu ii arata ca suferi! Fi puternica! Fi tu, la fel cum erai inainte sa il cunosti pe el! Poti sa ii dai mesaje peste mesaje,daca el nu simte nimic, nu ai ce sa ii faci. Fiecare pe drumul lui. Stai linistita ca Dumnezeu e sus si vede.Nu trebuie sa te razbuni tu pe el! Cum a spus si UbexFlo, toate la timpul lor. O sa vezi, ca se intoarce roata! Bafta :*

| UbexFlo a răspuns:

Daca si el te-a facut sa suferi, nu e frumos sa ii platesti cu aceeasi moneda.Toate la timpul lor, va veni si randul lui sa sufere. happy