| Alexandra115 a întrebat:

Heii! Un motiv pentru care un baiat insista sa fie cu o fata poate sa fie faptul că aceasta nu a mai avut un iubit înainte? Și mai ales dacă aceasta e genul de fata liniștită și cuminte de fel? Ma refer și la baietii care au avut parte de multe relații în trecut, cu fete nu foarte ok și care nu par genul care s-ar uita la o fata de genul. Un răspuns sincer va rog

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele cuminti,bune sunt atrase de vagabonzi asta e legea vieti valabila peste tot in natura,vagabondul te va lasa ca trebuie sa penetreze mai multe vagine sa iti raspaneasca samanta apoi tu ca mama fara tata vei alege un fraier beta care va creste si pe ala,suna imoral dar natura umana nu tine cont de moralitate,religie,sa fim seriosi de ce sta cu unu urat,frustrat,gelos,mai bine iti traiesti viata cu baieti frumosi dar macar protejat si nu pune sentimente,baietilor le place ascultama pe tine,noi ne dam sfinti,moralisti dar cu toti am f tot ce prindem care arata atractiv, barbatul fuge toata ziua de a avea copil,sotie,familie ar sta la meci cu o bere si cu una cu ochii albastri ca servitoare a lui,sunt si baieti buni dar nu sunt atragatori pentru ca fizicul tradateaza trasaturile feminine si vocea,inaltimea,sfatul meu nu fii idealista, nu crede in povestii, in iubire, ai doua optiuni unul atragator care te va lasa vs unul normal gelos, posesiv, ala care nu atrage fetele stie ca nu va gasi dar un tip frumos are mereu femei.
https://www.youtube.com/watch?v=iQkZQ8lNDWw

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Pe mine

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Scuze pentru greseli

| Violleta2022 a răspuns:

Un motiv pentru care un baiat insista sa fie cu o fata este doar pentru un singur lucru, vrea sex si incearca sa faca tot ce poate, ca sa o convinga sa-i dea ce vrea el.

Nu stiu ce inseamna "cu fete nu foarte ok și care nu par genul care s-ar uita la o fata de genul", vad ca folsoesti cuvantul "genul" de mai multe ori intr-o fraza unde nu face sens, fiindca fata poate fi numai de genul "feminin", dar cred ca voiai sa spui altceva, sau ai uitat sa termini fraza.
Poate clarifici!

| mihai69 a răspuns:

Sigur că da. Doar că nu ar recunoaște asta. Așadar ai o problemă, să poți discerne realitatea de minciună.

| Madaxo97 a răspuns:

Depinde, poate e atras fix de chestia asta, că ești virgină si vrea sa facă sex cu tine să vadă cum e, apoi sa te abandoneze după ce a bifat sexul cu o virgină pe lista lui. Deci da, un băiat poate insista să fie cu o fată doar ca nu a mai fost cu nimeni înainte. Rareori acești băieți au intenții bune, în general vor doar sex, depinde și ce vârstă aveți.

| TzancaTheHurricane a răspuns:

Probabil s-a săturat s aibă parte numai de femei ușoare! Dacă se comportă frumos și nu bate apropouri în legătură cu subiectul sex, e ceea ce trebuie! sper că te am ajutat