| MaTrIx8378 a întrebat:

Va rog sa-mi spune-ti ce sa fac;|, ieri am vrut sa-mi fac " curatenie " in lista de mess, sa le dau ignore la cei care nu-i cunosc sau nu am treaba cu ei in fine, i-am sters defiinitiv din lista le-am dat ignore de tot si a mers sa le dau, si am iesit de pe mess si dupa ceva timp am reintrat iar. si la ce-i care le dadusem ignore mai erau in lista straight face chiar nu stiu cum vine asta, am messenger 11, windows 7, funda care ma ajuta. salut, categoria oh go on

Răspuns Câştigător
| alexicutzik a răspuns:

Ai dat "delete from adress book"? sau altfel mai poti sa intri la messenger, preference, ignore list, add, scrii id si dai apply si ok.sau altfel poti sa deschizi fereastra respectivului, te duci in lista si dai delete, dau nu uiti sa bifezi aia cu delete from adress book, si dupa in fereastra deschisa iti apare "ignore" si apesi si dupa ok happy sper ca ti-am fost de folos

3 răspunsuri:
| MaTrIx8378 explică:

Te-am pus eu sa dai click la intrebarea mea? duceti-va ma in alta parte, ca nu va tine nimeni : )

| William a răspuns:

Asa faci tu curat in lista? Eu le dau ignore la toti cand fac curat laughing

| didina6850 a răspuns:

*spuneti, *cei