| Aηηa a întrebat:

Heii:X...Sunt in clasa a 6-a si imi place de un coleg, dar el place pe alta fata tot din clasa si fata aceea este prefacuta dupa parerea mea e foarte urata si plina de cosuri pe fata si nu stiu ce vede la ea :-

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei anaalove struck!Asta e.Nu s-au terminat baietii dupa pamant.Pun pariu ca gasesti tu alt baiat mai frumos si mai oke decat ala, tu esti fata frumoasa si gasesti pe altcineva.Si eu's tot a6a si nam prieten.big grin.Lasa-l pe tipu ala daca nu te-a ales pe tine inseamna ca e fraierbig grin...Baftalove struck

7 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

Frumusetea vine din interior. Din cate imi dau seama pentru el nu conteaza frumusetea exterioara. Probabil ca aceea fata are ceva ce tu nu ai. Si cu siguranta si tu ai ceva ce ea nu are, deci cum tie iti place acel baiat, poate si altui baiat ii place de tine, dar tu nu iti dai seama, lasa`l daca place alta fata, sunt destui baieti, care sigur ar vrea sa fie cu tine. Lasa`l pe el, si concentreaza`te asupra altora.

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Si ce are daca are cosuri/:...
Nu toti baietii se uita numa dupa pitzipoancelaughing).
Prietenul meu ii cel mai dragut baiat din scoala.dar eu nu pot sa spun ca is miss boboclaughing).
Si totusi suntem de 1 an si 3 luni impreunawinking

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei anaalove struck! Asta e.Nu s-au terminat baietii dupa pamant.Pun pariu ca gasesti tu alt baiat mai frumos si mai oke decat ala, tu esti fata frumoasa si gasesti pe altcineva.Si eu's tot a6a si n-am prieten.big grin.Lasa-l pe tipu ala daca nu te-a ales pe tine inseamna ca e fraierbig grin...Baftalove struck

| george312 a răspuns:

Pune o poza cu tine :*

| ElvisTare a răspuns:

El este un baiat bun, dupa parerea mea.Si-a dat seama ca nu conteaza numai frumusetea intr-o relatie.Ii place caracterul ei,sufletul ei, vorbele ei, orice.Frumusetea este pe ultimul loc la ce trebuie sa cauti la o fata.Incearca si tu sa-ti construiesti un caracter placut lui.

| ale23 a răspuns:

Pe fata aia de care zici tu nu o cheama cumva elena thinking

| Aηηa explică:

Sarina esti cam lingusitoare doar ca sa primesti fundawaiting
Da nu'i nimicaa esti de treababatting eyelashes
A si ink cevawaiting Tipu' nu'ii fraierwinking