| georgiana_2852 a întrebat:

Heiii am si eu o intrebare nu mi-a venit ciclu de 2 luni si am 14 sunt virgina este grav

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Nu ai menstruaţia regulată.
Du-te la un medic ginecolog să-ţi prescrie ceva, sau înainte de data în care trebuia să-ţi vină, bea ceai de creţişoară.

Baftă!

| IloveME a răspuns:

Nu!
de obicei menstruatia ti se poate regla pe o durata de doi ani! asa ca doar daca ai mai mult de doi ani cu ea ar trebui sa-ti faci probleme!

| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca ti o spun asa direct dar Tu parintii nu ai? ADica macar cu Mama ta nu poti vorbi astfel de lucruri de intime? O prietena mai apropiata ceva ma mare decit tine nu ai? Acum sa ti raspund la intrearea in sine...Da chiar daca esti virgina nu inseamna ca esti neaparat insarcinata Probabil o dereglare in corpul tau s-a produs din cauza unei racelii s au cine stie mai ce Deci sfatul meu este sa mergi la medicul de familie s au chiar la un ginecolog. offf

| Lexus28 a răspuns:

Este posibil sa ai o dereglare hormonala. Consulta un doctor.

| annna a răspuns:

este o dereglare hormonala stai linistitawinking

| Zoya333 a răspuns:

Nuu happy e ceva normal