| Alpha7 a întrebat:

Heiii. Credeti ca ma place? Adica ne intelegem bine, in fiecare ora ma imita, sta cum stau eu, se scalamba le fel ca mine, in pauza la fel, vorbim mereu pe mess.
Eu il plac, cum ii spun sau cum ii dau impresial ca il plac?big grin

3 răspunsuri:
| malina1 a răspuns:

Eu zic sa vb cu el cat mai mult posibil ca sa te cunoasca mai bine si crede-ma ca o sa-si dea seama
succes!
funda?

| LineGuide a răspuns:

Direct e cel mai bine! Nu lasi loc de interpretari, si nu-l faci sa sufere in nicun fel!
Mult noroc!

Răspuns utilizator avertizat