| HubbaBubba79 a întrebat:

Heiii.:*** Cum pot face un baiat gelos? Cel mai boon raspuns primeste FUNDAA :**

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuplează-te cu altcineva. Sau cel puţin, prefă-te că faci asta.

6 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Vrei sa faci un baiat gelos? De ce ai vrea sa faci asta? Presupunand ca tu vrei sa il faci gelos pentru ca si el te-a facut pe tine geloasa, atunci da-mi voie sa te intreb: Oare merita efortul de a-l face gelos? Un barbat adevarat nu va face o femeie sa fie geloasa, dar asta nu iti da nici tie dreptul sa o faci.

Deci daca voi apelati la metodele astea este clar ca nu veti avea o relatie reusita, ci veti fi intr-un continu "razboi al geloziei".

Be smart and take care.winking

| ONE123456789 a răspuns:

Stand pe langa alti baieti. Vorbeste cu ei mai ales cand el este de fata. Daca un baiat te suna si el e de fata incearca sa/l faci gelos. Fa complimente altor baieti. Da exemple cum a/r trebui el sa fie...etc. Aceste tricuri mereu functioneaza. O sa/l faci sa/ti manance din palma. Crede/ma! Bafta!

| JosePpPp a răspuns:

Trimitei o poza cand te pupi cu altu` si spune-i " Scuze, nu era pentru tine "

| Ovy19 a răspuns:

Nu-l băga în seamă, fă-te că nu-ţi pasă =) nu cred că l-ai face gelos, dacă ai face ca în filme, să fii cu altul rolling on the floor

| Ioan_Dinus_1997 a răspuns:

Vorbestei despre alt barbat dar spune multe despre el... GEN: am intalnit pe cineva. este dragut frumos elegant dragut...

| freacken112 a răspuns:

Da as a