| Andrew30 a întrebat:

Heiii, Cum sa cuceresti o fata?
Vreu sa-mi spuneti niste pasi...

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In primul rand trebuie sa te imprietenesti cu ea inainte sa-ti marturisesti sentimentele altfel se va simti constransa. In prietenie nu da totusi impresia ca vrei sa-i fi fratele mai mare, ai o conversatie amicala cu tenta de flirt din ce in ce mai vizibila. Apoi iesi cu ea, si incearca sa uiti de timiditate, fii deschis, glumeste cu ea, fa-o sa rada si sa se simta comod in compania ta. Nu ne plac baietii rusinosi la prima intalnire langa care stam si n-avem ce sa vorbim. Adu tu mereu in prim plan subiecte de discutie si nu fii rigid si incordat, se va vedea imediat.

| Andrew30 explică (pentru Adry05):

Spune-mi ce fel de subiecte sa aduc in discutie...

| Adry05 a răspuns (pentru Andrew30):

Daca-ti dau eu subiecte si le urmezi ca la carte acest lucru se va simti si vei epuiza repede ideile. Intreab-o despre ea, pasiunile ei si vorbiti pe baza amandurora.

| anonimguy3 a răspuns:

O sa spun cel mai bun sfat care le-am zis la toti: FI TU INSUTI CU EA! De ce sa faci asta? Daca cineva de sex opus te place pe tine pentru cine esti sau ce esti si te accepta in modul cum te comporti ar putea fi o legatura intre voi. Daca nu te accepta sau nu-i place cum te comporti asta e, viata merge mai departe si cauti pe altcineva.

| Klandestin a răspuns:

Cu un BMW, M/// daca se poate.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Pasii sunt in felul urmator : 2-la stanga, 2-la dreapta, 1-in fata, 2-in spate laughing))

| ValentynaTynaAmy a răspuns:

Zâmbește când o vezi că trece pe lângă tine saluto comunica cu ea împretenițivă
Invito la o cina romantica fai un cadou frumos exemplu o bratara un inel sau un corier spune-i cuvinte frumoase

Cred că o cuceresti!

| AndreeaMadalina01 a răspuns:

Mai intai vorbeste cu ea, cunoasteo mai bine, imprietenitiva. apoi, spune-i sati povesteasca despre ea, iubitul\fostul zambeste-i, razi la glumele ei(chiar daca nu-s asa de reusite), atingei mainile, tachineazo dar nu exagera... apoi spune-i ca o placi. si asa ii poti spune ca oplaci,