| Rainbow_4693 a întrebat:

Heiii`big grin Imi place de un baiat foarte mult...Ne intelegem super bine iar ieri m`am intalnit cu el si ne-am tinut in brate am glumit ne-am distrat, a fost superb. Chiar as vrea sa fiu cu el tinand cont ca am mai fost impreuna 3 luni.Problema este ca el sta in alt oras, ba chiar alt judet, nu chiar asa departe dar distanta e de 2 ore. Ce ar trebui sa fac sa incerc sa fiu cu el sau sa incerc sa il uit?straight face

Răspuns Câştigător
| Ðÿdy a răspuns:

Daca chiar il iubesti nu trebuie sa lasi distanta sa va stea in cale
Puteti vorbi pe mess si la telefon...
Sunt sigura ca vei gasi o cale
Succes!

4 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Fii cu el...vine el la uh daca te iubeste

| mgtow a răspuns:

Poti sa fi cu el dar e o problema ca nu puteti sa va vedeti des si stand departe poate sa te insele sau tu pe el, e o decizie complicata.

| ignore a răspuns:

Poti fi cu el daca vine la tine in oras.

| T4ny4 a răspuns:

Cea mai simpla solutie ar fi sa-l uiti.Acum,mai putin simplu ar fi sa incerci! Orice decizie ai lua trebuie sa fie a ta nu a altora! Bafta!