| anonim_4396 a întrebat:

Heiii.la mine la scoala este un baiat.Eu si prietena mea suntem indragostite maxim de ellaughing. Arata foarte bine. Facem ora de sport cu clasa lui.Atunci este singura data cand ne putem vedea.Toata lumea spune ca este tampit. Dar nu este adevarat.Chiar el a scris odata la statusul lui "voi radeti de mine ca sunt diferit iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel". Si chiar asa este.
Stiu ca vi se pare o mare prostielaughing
Voi ce ziceti de asta?
thx >big grin

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

E foarte inteligent baiatul, dar s-ar putea sa-si foloseasca neproductiv inteligenta.Nu stie sa-si faca prieteni, e un rebel, un nonconformist, etc. Problema voastra este ca e greu sa cuceresti un astfel de tip, tocmai pentru ca e altfel, nu intra in tiparele obisnuite.

| εїз a răspuns:

Păi şi cu ce ai vrea să te ajutăm noi? E un copil, ca şi voi de asemenea. Încearcă să vorbeşti cu el, şi ca să fi îndragostit de cineva, înseamnă altceva, tu doar îl placi, nu eşti îndragostită de el. Nu este deştept absolut deloc, doar că vrea să pară altfel, poate îi reuşeşte, dar el nu e diferit faţă de altcineva! Nu ai cum să fii diferit de altcineva, toţi suntem la fel! Psihic şi fizic nu, dar uman, da!