| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa a întrebat:

Heiii, m-am imprietenit cu un baiat pe un joc... am continuat sa vorbim si ne-am apropiat foarte mult unu de altu, eu tin foarte mult la el si el la mine, cica suntem intr-o relatie, avem aproape o luna de cand suntem dar nu ne-am vazut niciodata, pentru ca ne desparte distanta, eu stau in Pitesti iar el in Cernavoda ( Constanta ) sad este foarte departe sunt aproape 350km, am 14 ani iar el 16, si nu stiu ce sa fac sa mai tinem "relatia" cu speranta ca ne vom intalni o data? va rog sa ma ajutati happy

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Intotdeauna speranta moare ultima, important este ca voi va iubiti, aveti o relatie, deci sunteti in randul lumii.