| anonim_4396 a întrebat:

Heiii. O parere?:o3 http://www.flickr.com/photos/dianawafi/. PS. sunt facute de mine, de-aia va cer parerea:)

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Mie imi plac mult happy
Dar ai nevoie si de parerea cuiva profesionist.
Atata timp cat faci ce iti place, nu te oprii!

10 răspunsuri:
| DouaPuncteD a răspuns:

Vaiii ce pose draguttteee :X.

| xALeXdXx a răspuns:

Sunt dragute happy

| Eille2EtcnupD a răspuns:

Hei diana, sunt incredibile, mai ales alea cu orasul otopenilaughing(si eu sunt din otopeni). chiar ai talent. de ce nu le dai la revista orasului? poate castigi si tu camera aia de filmatlaughing SUCCES

| livefast a răspuns (pentru Eille2EtcnupD):

Le-am dat:d si astea si altele... de vreo 3 ori am participat dar fara succes. Sii consursul ala s-a terminat.:d Mersi:*

| Eille2EtcnupD a răspuns (pentru livefast):

Naspa... pacat ca nu ai castigatsad ma rog.dc nu participi la ala de la scoala?

| livefast a răspuns (pentru Eille2EtcnupD):

Pai particip, dar faza e ca nu am cu ce sa fac poze atat de bune ca aste pentru ca nu am aparat, pozele sunt facute cu un aparat care e al unei rude sooo...

| Eille2EtcnupD a răspuns (pentru livefast):

Naspa... pai orice-ar fi, succes

| RazvanHDd a răspuns:

Nu sunt frumoase, sunt artistice si cu asta am spus tot:d

| madapostolache a răspuns:

Foarte frumoase.
Felicitarihappy

| lma0 a răspuns:

Frumoase:X