| jetpa2 a întrebat:

Heiii TPU. 14 ani. Aseara am avut primul sarut. Eu am stat iar prietenul meu a facut totul, tot nu am inteles cum trebuie sa-mi misc limbarolling on the floor)))))))))))))))))))))))mi-a fost frica... straight face intelegeti voi...HELP! crying( FUNDA

Răspuns Câştigător
| Katakimiku a răspuns:

Uita-te la acest clip http://youtu.be/UTKm5hHfuT4?t=1m

| NoShit a răspuns (pentru Katakimiku):

Inteligent raspuns! laughing

| jetpa2 explică (pentru Katakimiku):

Mai ai si altceva?laughing

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tine-ti limba la locul ei.

| annadouapuncteics a răspuns:

Daca nu ai inteles, pune-l pe iubitul tau sa iti mai arate odatawinking

| GuessWho95 a răspuns:

straight face pai si ce crezi ca pricepi din prima?big grin Trebuie si a2a si a3a si fi atenta cand te pupa la ce se intampla in gura ta laughing si dupa o sa pricepi cat de cat

| Adriiianaa99 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa saruti cu limba! Poti saruta foarte linistit si inocent doar cu miscarea buzelorwinking