| zuzatevrajeste a întrebat:

Heiii TPU am si eu nevoie de sfaturi. Asta vara am intalnit un baiat si mi-a placut foarte mult de el. ne-am combinat si ne vedeam in fiecare zi pe afara chiar daca nu prea vorbeam, dar stiam ca ma iubeste. Dupa vreo 2 luni incepusem sa nu ne mai vedem si nici pe mess nu mai vorbeam. Pana intr-o zi cand sa s-a despartit de mine fara sa`mi dea vreo explicatie si ne-am certat foarte tare ( neam injurat ). Si acum o saptamana a inceput sa vorbeasca iar cu mine pe mess sia cerut scuze mi-a spus ca el ma mai iuibeste si m-a intrebat daca vreau sa mai fiu cu el. Eu nu stiam ce sa mai fac si eu il iubeam, am suferit foarte tare atunci nu vroiam a se mai repete asta dar am acceptat sa fim iar impreuna. Dar nu mai e ca la inceput nu prea mai vorbim si nu ne-am vazut deloc. El nu prea mai intra pe mess. Poate ca e ocupat sau are prblemele lui dar... nu sti ce sa mai cred. voi e parere aveti ma mai iubeste sau nu?

Răspuns Câştigător
| Cllaau22 a răspuns:

Pai dupa tot ce ai scris acolo sus...ca v-ati certat si ce ati mai facut nu v-ati mai vorbit.dar ma rog. Faptul e ca el se foloseste de tine. daca el a inceput primul cearta si dupa ti-a cerut scuze e logic ca se foloseste de tine. DEci raspunsul e "nu ". Deci nu te mai iubeste doar te foloseste.

2 răspunsuri:
| Iulia100rock4ever a răspuns:

Sincer,daca te ignora in felul asta arata ca nu ii mai pasa de tine.incearca sa dai de el si clarificati-va sentimentele, doar n-o sa-ti pierzi toata viata basteptandu-l sa intre pe messenger sa-ti dea intalnire.

| klameteo a răspuns:

Pai suna-l si dati-va o intalnire si acolo sa discutati despre nelamurirea care o ai. Poate ca te mai iubeste dar e ceva ciudat ca nu prea mai vorbiti.Sa faci cum ti-am spus