| uknownvirus a întrebat:

Heiii TPU! cum as putea sa ii spun unui baiat ca il plac dar fara sa inceapa sa rada sa ceva de genu si nu pe mess unele dintre colege spun ca ne sta bine impreuna dar nu stiu daca ma place va rog ajutati-ma cel mai bun rasp funda si vot restul vottttt

2 răspunsuri:
| MarTZius a răspuns:

Deci nu trebuie deloc sa mergi tu la el si gata sa ii spui k iti place de el pentru ca va ajunge sa profite de lucrul asta si te poate manipula.tu trebuie sa te comporti in asa fel incat sa ii dai de inteles ca simti ceva pentru el, k il placi si incearca sa il atragi cat mai mult.trebuie sa il faci sa se indragosteasca el de tine, nu sa ii spui tu asta.stiu pentru ca sunt baiat si mai repede am fost atras de cineva care m-a facut sa-mi placa de acea persoana decat de fetele care-mi spuneau k ma plac, ca ar vrea sa fie impreuna si multe altele.eu sper ca ti-am fost de ajutor.succes.

| uknownvirus explică (pentru MarTZius):

Pai marTZius cu as putea eu sa ii dau de inteles?