| Maliiiii a întrebat:

Heiii TPU! Deci eu sunt cu un baiat si la scl e un grup din care face parte. iar eu nu prea ma inteleg cu o fata cu care este cu el prietena...si ieri la scl au jucat o prostie de joc in care unul trebuia sa se dezbrace, el s. a dezbracat in fata fetei. Pe mess nu am vrut sa vb cu el dar si. a cerut scuze si ca el ar fi vrut sa vb cu mine dar tot timpu nu-l bag in seama, dar faza e ca el vb cu altele. Ce ar trebui sa fac?:-s (Nu prea il bag in seama in ultima vreme pentru ca nu vreau sa creada ca sunt disperata:*).

1 răspuns:
| MeMeMe97 a răspuns:

Mai! Daca tu il iubesti si simti ca si el te iubeste ar fi bine sa il ierti si sa ii spui ca acea fata de cam deranjeaza si nu ai vrea sa mai vorbeasca cu ea!
Bafta!